Roušky a desinfekce do každé domácnosti

Ilustrační foto Unsplash

V následujících dnech obdržíte roušky a desinfekci zdarma.

Vážení spoluobčané,

Komise pro ohrožení Karlštejna zajistila roušky a desinfekci pro každou karlštejnskou domácnost. Nejedná se o ochranné prostředky od státu, o které jsme zažádali před měsícem, ale stále nebyly doručeny. Jde o roušky a desinfekci, které jsme zajistili navíc, aby byly občanům dostupné bez dalšího čekání.

V následujících dnech budou hasiči a zastupitelé distribuovat roušky a desinfekci na jednotlivá čísla popisná, vše obdržíte zdarma. Pokud někoho nezastihneme doma, prosíme, abyste v úterý 14. dubna 2020 zavolali na Úřad městyse Karlštejn a dohodneme se na předání, telefon 311 681 213.

Desinfekce je vhodná k desinfekci a čištění voděodolných povrchů v domácnostech (na podlahu, přístroje, dlažbu, toalety, kotle, konve a podobně). Působí proti patogenním bakteriím, houbám, hepatitidě B a viru HIV. Neobsahuje formaldehydy, fenoly, jod a chlor. Není určena k desinfekci rukou.

Při používání je nutné zamezit styku s kůží a očima, prostředek může vyvolat alergickou kožní reakci nebo vážné poškození očí. Skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení oka okamžitě řádně vypláchnout vodou!

Před použitím desinfekce, kterou Vám dodáme zředěnou, přečtěte informace o produktu, které jsou součástí této zprávy.

Produktový list

DEZINFEKTAN_M.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 517,15 kB
Datum vložení: 10. 4. 2020 9:55
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2020 10:01

27. 10. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Na úřad v roušce

Vstup na Úřad městyse Karlštejn včetně matriky je možný pouze s ochranou dýchacích cest. Celý text opatření čtěte zde

Do odvolání jsou omezeny úřední hodiny Úřadu městyse Karlštejn včetně matriky, čtěte zde

Na úřad v roušce