Roušky a desinfekce do každé domácnosti

Ilustrační foto Unsplash

V následujících dnech obdržíte roušky a desinfekci zdarma.

Vážení spoluobčané,

Komise pro ohrožení Karlštejna zajistila roušky a desinfekci pro každou karlštejnskou domácnost. Nejedná se o ochranné prostředky od státu, o které jsme zažádali před měsícem, ale stále nebyly doručeny. Jde o roušky a desinfekci, které jsme zajistili navíc, aby byly občanům dostupné bez dalšího čekání.

V následujících dnech budou hasiči a zastupitelé distribuovat roušky a desinfekci na jednotlivá čísla popisná, vše obdržíte zdarma. Pokud někoho nezastihneme doma, prosíme, abyste v úterý 14. dubna 2020 zavolali na Úřad městyse Karlštejn a dohodneme se na předání, telefon 311 681 213.

Desinfekce je vhodná k desinfekci a čištění voděodolných povrchů v domácnostech (na podlahu, přístroje, dlažbu, toalety, kotle, konve a podobně). Působí proti patogenním bakteriím, houbám, hepatitidě B a viru HIV. Neobsahuje formaldehydy, fenoly, jod a chlor. Není určena k desinfekci rukou.

Při používání je nutné zamezit styku s kůží a očima, prostředek může vyvolat alergickou kožní reakci nebo vážné poškození očí. Skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení oka okamžitě řádně vypláchnout vodou!

Před použitím desinfekce, kterou Vám dodáme zředěnou, přečtěte informace o produktu, které jsou součástí této zprávy.

Produktový list

DEZINFEKTAN_M.pdf