Roušky a desinfekce do každé domácnosti

Ilustrační foto Unsplash

V následujících dnech obdržíte roušky a desinfekci zdarma.

Vážení spoluobčané,

Komise pro ohrožení Karlštejna zajistila roušky a desinfekci pro každou karlštejnskou domácnost. Nejedná se o ochranné prostředky od státu, o které jsme zažádali před měsícem, ale stále nebyly doručeny. Jde o roušky a desinfekci, které jsme zajistili navíc, aby byly občanům dostupné bez dalšího čekání.

V následujících dnech budou hasiči a zastupitelé distribuovat roušky a desinfekci na jednotlivá čísla popisná, vše obdržíte zdarma. Pokud někoho nezastihneme doma, prosíme, abyste v úterý 14. dubna 2020 zavolali na Úřad městyse Karlštejn a dohodneme se na předání, telefon 311 681 213.

Desinfekce je vhodná k desinfekci a čištění voděodolných povrchů v domácnostech (na podlahu, přístroje, dlažbu, toalety, kotle, konve a podobně). Působí proti patogenním bakteriím, houbám, hepatitidě B a viru HIV. Neobsahuje formaldehydy, fenoly, jod a chlor. Není určena k desinfekci rukou.

Při používání je nutné zamezit styku s kůží a očima, prostředek může vyvolat alergickou kožní reakci nebo vážné poškození očí. Skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení oka okamžitě řádně vypláchnout vodou!

Před použitím desinfekce, kterou Vám dodáme zředěnou, přečtěte informace o produktu, které jsou součástí této zprávy.

Produktový list

DEZINFEKTAN_M.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 517,15 kB
Datum vložení: 10. 4. 2020 9:55
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2020 10:01

9. 8. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

FILMOVÉ LÉTO

Kompletní program zde

Letní kino

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 26. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.