Silnice "kopeček" je průjezdná!

Kopeček

Třikrát sláva, cesta je volná!

Vážení spoluobčané, mám pro Vás, věřím, že pěkné Vánoční překvapení.

Dnes, 23. prosince 2021, byla zprůjezdněna silnice pod kostelem sv. Palmácia, tzv. kopeček. Po mých včerejších intervencích u ministra dopravy Martina Kupky došlo k rychlému dokončení administrativních prací a dnes dopoledne byly odstraněny semafory i zábrany.

Silnici tedy už můžete používat a věřím, že její oprava přispěla ke zlepšení komfortu v naší obci. Úsek u budovy CHKO a další část silnice směrem k hradu by měly být opraveny v následujících obdobích dle možností majitele komunikace, KSUS.

Přeji Vám všem hezké svátky

Petr Rampas, starosta

Datum vložení: 23. 12. 2021 10:16
Datum poslední aktualizace: 23. 12. 2021 10:18

20.5.2022 21:01

Pomoc Ukrajině

Karlštejn pomáhá Ukrajině v koordinaci s dalšími obcemi Berounska. Děkujeme všem občanům za spolupráci, obětavost a nezištnou pomoc. Zde můžete nabídnout i vyhledat způsob pomoci:  nasiukrajinci.cz.

Kontakt na krajské asistenční centrum:

UKUK2