Souhrnné informace pro občany

Ilustrační foto Unsplash

V přiloženém souhrnu najdete potřebné kontakty, informace k prodloužení splatnosti všech místních poplatků a další důležité informace.

Své dotazy k nouzovému stavu a místním opatřením směřujte na Komisi pro ohrožení Karlštejna prostřednictvím aplikace mobilní rozhlas.

Souhrn informací zde

info Karlštejn.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 58,11 kB
Datum vložení: 31. 3. 2020 14:18
Datum poslední aktualizace: 31. 3. 2020 14:51

9. 8. 2020

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Do areálu městyse se 26. června vrátí oblíbené letní kino. Promítat budeme každý pátek až do 28. srpna za každého počasí. Program zde

program

FILMOVÉ LÉTO

Kompletní program zde

Letní kino

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 26. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.