Svatby na Karlštejně 2020

Ilustrační foto Unsplash

Pohádkové svatby v Městysu Karlštejn patří k vyhledávaným událostem. Podívejte se na termíny obřadů v roce 2020 a začněte plánovat.

Karlštejn patří k nejvyhledávanějším místům svatebních obřadů. Do manželství v matričním obvodu Městyse Karlštejn můžete vstoupit celoročně v termínech určených matrikou. Aktuální seznam pro rok 2020 stáhněte zde

Obřad je možný na Vámi zvoleném místě, v nové obřadní síni městyse i na netradičních místech v rámci matričního obvodu (v hotelu, restauraci, na louce, v baloně)Doporučujeme termín dohodnout nejméně 2 měsíce předem.

REZERVACE termínu obřadu: email, telefon: 311 681 347, 725 894 405 paní Kasíková, matrikářka.

Mohlo by vás zajímat: ceny za sňateční obřad

Datum vložení: 3. 2. 2020 15:33
Datum poslední aktualizace: 3. 2. 2020 15:39

4.7.2022 05:13