Svatební obřady 2022

Ilustrační foto Unsplash

Máme pro Vás termíny obřadů na rok 2022!

Karlštejn patří k nejvyhledávanějším místům svatebních obřadů. Do manželství v matričním obvodu Městyse Karlštejn můžete vstoupit celoročně v termínech určených matrikou. Aktuální seznam pro rok 2022 stáhněte zde (578.73 kB)  Doporučujeme termín dohodnout nejméně 2 měsíce předem.

REZERVACE termínu obřadu: email, telefon: 311 681 347, 725 894 405 paní Kasíková, matrikářka.

Obřad je možný na Vámi zvoleném místě, v nové obřadní síni městyse i na netradičních místech v rámci matričního obvodu (v hotelu, restauraci, na louce, v baloně). Novinkou je obřadní místo na ostrově Romantického hotelu Mlýn.

Veškeré podrobnosti obřadu je zapotřebí dohodnout s oběma snoubenci osobně na matrice městyse Karlštejn nejpozději měsíc před objednaným obřadem. Při nedodržení této lhůty musíme, bohužel, zadaný termín zrušit.

Všechny detaily ke karlštejnským svatbám najdete v záložce SVATBY

Datum vložení: 15. 10. 2021 9:10
Datum poslední aktualizace: 15. 10. 2021 9:12