Žádosti o zábor veřejného prostranství online

Ilustrační foto Glenn Carstens-Peters / Unsplash

Chcete li umístit reklamu, vystavit zboží nebo užívat veřejné prostranství jiným způsobem, můžete podat online žádost.

Ůřad městyse Karlštejn zjednodušil podávání žádostí o zábor veřejného prostranství. Žádosti je nyní možné podat online prostřednictvím jednoduchého formuláře.

V obci platí nová vyhláška 1/2020 o místním poplatku za užívání veřejného prostranství. Sazby a jednotlivá ustanovení najdete zde

Formuláře žádostí:

Pokud máte zájem o vyhrazení trvalého parkovacího místa, kontaktujte paní Brandejsovou na tento email

Máte li zájem o jiný druh záboru (reklamní, kulturní, sportovní akce, natáčení a podobně) kontaktujte pana místostarostu Sidovského na tento email

PRAVIDLA pro umisťování přenosných reklamních zařízení a pro vystavování zboží v Městysi Karlštejn najdete zde.

PRAVIDLA.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 106,17 kB
Datum vložení: 13. 2. 2020 10:43
Datum poslední aktualizace: 13. 2. 2020 11:08

1. 6. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Mobilní rozhlas zdarma

Zasíláme aktuální informace emailem, telefonem nebo prostřednictvím aplikace Mobilní rozhlas. K odběru se můžete přihlásit zde

Mobilní rozhlas

FESTIVAL V ULICÍCH

Festival v ulicích v novém termínu!

Letošní přehlídka pouličního umění se uskuteční v náhradním termínu, 19. září 2020. Přihlásit se můžete zde

Děkujeme za podporu Středočeskému kraji.