Změna provozu na pěší zóně!

Ilustrační foto Unsplash

S potěšením Vám sdělujeme, že plánovaná oprava opěrné zdi pod kostelem sv. Palmácia (tzv. "kopeček") bude zahájena v nejbližších dnech.

Po opravě mostu u č.p. 34 jde o další krok ke zlepšení kvality pozemní komunikace uprostřed obce a věříme, že příští rok bude následovat její kompletní renovace.

S opravou opěrné zdi souvisí objížďka kolem pošty, která bude řízena světelnou signalizací. Z důvodu bezpečnosti chodců nebudou v letošním roce vydávány žádná nová povolení k vjezdu na pěší zónu. Vjezd je nadále možný dle platného dopravního značení a s povolením z loňského roku. Určitě počítejte se zpožděním, pokud pojedete jakýmkoliv směrem skrz centrum obce.

Uvedenou "uličkou" kolem pošty budou jezdit nejenom vozidla, ale půjdou tudy jak občané, tak návštěvníci naší obce, a to nejen z centrálního parkoviště, ale také směrem od / na nádraží. Oprava, předpokládáme, potrvá do konce roku 2021.

Začátek stavby je plánován na pátek 9. dubna 2021, podle aktuálních informací by objížďka měla platit od pondělí 12. dubna 2021.

Podrobné informace včetně zákresu objížďky najdete zde

Věříme, že i přes omezení dopravy uvítáte plánovanou změnu a děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 6. 4. 2021 9:18
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2021 9:20