Zprávy z TJ Karlštejn - STŘELECKÝ KONCERT V BROUMECH

Broumy - Karlštejn

Zprávy z TJ Karlštejn - STŘELECKÝ KONCERT V BROUMECH

STŘELECKÝ KONCERT V BROUMECH

TJ Broumy - TJ Karlštejn 0:6 (0:2).

Branky: J. Čermák 2, Weber 2, Váňa, Červený. Rozhodčí: Palek. Diváků: 60.

Sestava: Mohapl - M, Čermák, Červený (Bočkaj), Kustoš (Tomášek), Dolejš - Roubíček, Váňa, Hřebeček, Melesh (Hrabal) - J. Čermák, Weber.

Ve třetím podzimním kole nás na svém hřišti přivítaly Broumy.

Utkání začalo svižně, první šanci si vytvořili domácí, když se Mohapl musel natahovat po nepříjemné střele k tyči. Na druhé straně dvakrát zahrozil J. Čermák, kterého nejprve vychytal Schovánek a druhý pokus vykopával domácí obránce z brankové čáry. Naše aktivita přinesla první branku v 10. min., Střelu Roubíčka vyrazil Schovánek jen k dobíhajícímu Váňovi, který dorážkou z malého vápna oslavil gól v našem dresu - 0:1. Do dvoubrankového vedení jsme se dostali v 34. min., kdy domácí obrana zapomněla na zcela volného J. Čermáka, a ten už svojí tutovku proměnil - 0:2. V závěru poločasu jsme mohli jít do většího náskoku, ale tutovky Hřebečka a M. Čermáka zůstaly nevyužity, přesto jsme si do kabin odnesli příjemné vedení.

V úvodu druhé půle se do role dvorního nahrávače pasoval J. Čermák. V 51. min. nejprve hlavou našel v ideální pozici Webera, který mířil přesně k tyči - 0:3. V 55. min. prodloužil opět J. Čermák centr na zadní tyč, kde osamocený Červený zblízka hlavou zvýšil už na 0:4. Zaskočení domácí nedokázali na náš rychlý nástup do druhého dějství vůbec reagovat. V 59. min. nepříliš razantní střelu Schovánek pouze vyrazil před sebe a dobíhající Weber nekompromisně uklidil míč do sítě - 0:5. V 72. min. aktivní J. Čermák výstavní střelou pod břevno z velkého vápna podtrhl střelecký účet - 0:6. Závěrečné minuty jsme už dohrávali v poklidu a mohli se tak radovat z vysoké výhry a zisku tří bodů.

Utkání jsme měli prakticky po celý zápas ve svých rukou. Předčili jsme soupeře v kombinaci, důrazu i v počtu vytvořených šancí a do podhradí si tak zcela zaslouženě vezeme první venkovní výhru v sezoně.

Zpráva převzata z FB TJ Karlštejn

městys Karlštejn

Broumy - Karlštejn

Základní jedenáctky Broum a Karlštejna